KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12994345
nr 1299 4345
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Etsning, "Mus-Frimärke". Signerad, numrerad 4/50. Motivet: 4x7 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 januari 2020
kl 19:45:16
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander